wtorek, 28 lutego 2017

Buciki na szydełku oraz plany na marzec - czas na wiosenne porządki?;)...

             Od jakiegoś czasu (od czasu do czasu) zerkam na stronę http://www.paniswojegoczasu.pl/ . Dlaczego? Ponieważ mam duży problem z zarządzaniem swoim czasem. Co prawda dotychczas specjalnie się tym nie przejmowałam, tłumacząc samej sobie - a która z nas tak nie ma? Przecież my - kobitki tak mamy...hmm. Jesteśmy przecież takie spontaniczne.. to takie urocze;)... Rzecz w tym, że takie funkcjonowanie przestało mi się podobać. I wszelkie tłumaczenia już do mnie nie przemawiają. Przecież tak na prawdę nie mam pojęcia jak mają inni ( w sensie inne Panie). Moje obserwacje mogą być iluzją, stworzoną na własne potrzeby.
             Nie lubię radykalnych zmian, ale w zarządzaniu swoim czasem muszę je wprowadzić. Mówiąc krótko - chcę zostać Panią swojego czasu . Taką przez duże P. Oczywiście na kobiecy sposób. Myślę, że na blogu Oli znajdę kilka cennych wskazówek, coś wezmę dla siebie. Na dobry początek wydrukowałam kalendarz na marzec:), Już wpisuję zaplanowane wizyty, wyjazdy, wydarzenia itp. żeby mieć klarowny obraz tego co mam do zrealizowania. Do tej pory notatki sporządzałam w głowie, a ta nie zawsze ogarniała wszystkie tematy:).  A więc - małymi krokami, ale do przodu. Jestem bardzo ciekawa jak Wy sobie radzicie z w zarządzaniu czasem. Podzielcie się proszę Waszymi doświadczeniami.

           A teraz pochwalę się tym, co w niedzielne popołudnie udało mi się stworzyć. Tym razem nie dla lali. Balerinki dla prawdziwej dziewczynki.           
2 komentarze:

  1. Śliczne! Zapraszam do mnie na Candy!
    http://grandmothermartha.blogspot.com/2017/03/zapraszam-na-wiosenne-candy.html
    Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jak napiszesz parę słów:).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...